Головна / Стислий огляд подій / У Сокалі відбувся турнір зі стрітболу серед дівчат

У Сокалі відбувся турнір зі стрітболу серед дівчат

До Дня фізичної культури та спорту в Сокальській ДЮСШ «Соколяни» відбувся турнір зі стрітболу серед дівчат у двох вікових групах. В молодшій віковій групі (2001-2002 р. н.) перемогу вибороли Катерина Батіг та Ірина Гнатишин, на другому місці – Марія Сакатюк та Софія Худо, треті – Марія Мацюк та Анна Бойко. В старшій віковій групі (19992000 р. н.) перше місце посіли Тетяна Поврозник, Вікторія Марчук та Юлія Струс, другими стали Ірина Саврук, Марія Атаманчук та Катерина Батіг, і на почесному третьому – Лія Куделько, Вікторія Маланчук та Ольга Дейнека.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу молоді та спорту РДА.