Головна / Стислий огляд подій / В Сокалі по вулиці Героїв УПА, 50 відновили газопостачання

В Сокалі по вулиці Героїв УПА, 50 відновили газопостачання

На звернення мешканців окремих квартир, які проживають по вулиці Героїв УПА, 50 в м. Сокаль, щодо відсутності в їхніх квартирах газопостачання повідомляю таке: згідно з графіком проведення планового технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж і обладнання та випробування на щільність на 2013 рік, працівники філії за 5 днів до початку робіт вивісили у під’їзді цього житлового будинку оголошення з повідомленням про дату та годину проведення вищевказаних робіт. І для їх виконання 13 травня 2013 року о 10.00 годині працівники філії призупинили газопостачання. На жаль, в цей день провести в повному обсязі роботи щодо технічного обслуговування житлового будинку №50 не змогли, бо були відсутні мешканці квартир №№ 3, 15, 39, 51, про що є складений відповідний акт за участі представника балансоутримувача житлового будинку КП «Сокальжитлокомунсервіс».

Ось чому відновлення газопостачання згідно з вимогами правил безпеки систем газопостачання України вищевказаних квартир не проводилось.

Працівники Сокальського УЕГГ щоденно з 8.00 до 18.00 години перебували в цьому житловому будинку, щоб завершити роботи та відновити газопостачання. Однак мешканець квартири №15 упродовж чотирьох днів не допускав наших працівників у своє помешкання для проведення технічного обслуговування внутрішньобудинкової газової мережі і випробовування на щільність.
Станом на 17 травня 2013 року в житловому будинку №50 по вулиці Героїв УПА без газопостачання було три квартири. В 17.00 годині того ж дня постачання газу в будинку відновили, крім квартири №15.

Анатолій ДОКТОРЕВИЧ, головний інженер Сокальського УЕГГ. 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!