Головна / Стислий огляд подій / В Сокалі команда школярів встановила туристичну інформаційну стелу з безкоштовним wi-fi

В Сокалі команда школярів встановила туристичну інформаційну стелу з безкоштовним wi-fi

Продовжуємо розповідати про підлітків, які під час нашого проєкту «Відкривай Україну» змінюють свої міста і села. Цього разу – про команду школярів «IMPROVEpu» з Сокаля на Львівщині, які вирішили розповісти про своє містечко туристам та мешканцям.

Про це повідомили у Освітньому проєкті “Відкривай Україну”

У центрі міста вони встановили туристичну інформаційну стелу. З неї можна дізнатися загальну інформацію про місто, окремо про пам’ятки архітектури та визначні місця, що позначені на карті. До кожного об’єкту є qr-коди, просканувавши які, ви потрапляєте на онлайн-платформу http://mapa.sokal.lviv.ua/. Окрім розширеної історичної довідки, на сайті знаходяться цікаві відеоролики, в кожному є ілюстрована легенд, чи цікавий факт.

І приємним бонусом стели є безкоштовний wi-fi

Як розповіли школярі, у реалізації проєкту їм допомогла влада міста та району, спонсори, а також вчителі та краєзнавці. Тексти для стели та сайту формували учасники команди, досліджували та вивчали різні праці, зокрема й іншомовні. Спілкувалися з Оксаною Романів-Тріскою, Оленою Замойською про будівлі, щодо яких є певні сумніви або замало інформації, а також із Галиною Гібляк.

«Це лише перший етап проєкту. Наш проєкт допоміг комусь повернути важливі спогади, а комусь взагалі дізнатися історію міста. Люди зупиняються, читають, радіють, плачуть (бо приємно здивовані). Школярі кажуть, що не думали, що у нас така історія, стільки людей, стільки подій. А для старших – це просто ностальгія, наплив спогадів», – кажуть у команді «IMPROVEpu».

Підлітки поділились враженнями:

«Однозначно наше життя змінилося, ми стали ще відповідальнішими, дорослішими, амбітнішими. Школярам, які будуть брати участь у майбутньому, ми б порадили не боятися мріяти, бо мрії здійснюються, варто лише повірити та зробити перші кроки».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nine − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!