Стислий огляд подій

В Сокалі команда школярів встановила туристичну інформаційну стелу з безкоштовним wi-fi

Продовжуємо розповідати про підлітків, які під час нашого проєкту «Відкривай Україну» змінюють свої міста і села. Цього разу – про команду школярів «IMPROVEpu» з Сокаля на Львівщині, які вирішили розповісти про своє містечко туристам та мешканцям.

Про це повідомили у Освітньому проєкті “Відкривай Україну”

У центрі міста вони встановили туристичну інформаційну стелу. З неї можна дізнатися загальну інформацію про місто, окремо про пам’ятки архітектури та визначні місця, що позначені на карті. До кожного об’єкту є qr-коди, просканувавши які, ви потрапляєте на онлайн-платформу http://mapa.sokal.lviv.ua/. Окрім розширеної історичної довідки, на сайті знаходяться цікаві відеоролики, в кожному є ілюстрована легенд, чи цікавий факт.

І приємним бонусом стели є безкоштовний wi-fi

Як розповіли школярі, у реалізації проєкту їм допомогла влада міста та району, спонсори, а також вчителі та краєзнавці. Тексти для стели та сайту формували учасники команди, досліджували та вивчали різні праці, зокрема й іншомовні. Спілкувалися з Оксаною Романів-Тріскою, Оленою Замойською про будівлі, щодо яких є певні сумніви або замало інформації, а також із Галиною Гібляк.

«Це лише перший етап проєкту. Наш проєкт допоміг комусь повернути важливі спогади, а комусь взагалі дізнатися історію міста. Люди зупиняються, читають, радіють, плачуть (бо приємно здивовані). Школярі кажуть, що не думали, що у нас така історія, стільки людей, стільки подій. А для старших – це просто ностальгія, наплив спогадів», – кажуть у команді «IMPROVEpu».

Підлітки поділились враженнями:

«Однозначно наше життя змінилося, ми стали ще відповідальнішими, дорослішими, амбітнішими. Школярам, які будуть брати участь у майбутньому, ми б порадили не боятися мріяти, бо мрії здійснюються, варто лише повірити та зробити перші кроки».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.