Головна / Стислий огляд подій / В Сокалі провели акцію “Чисті ігри” та змагалися у збирання сміття на пляжі. Знахідки різноманітного сміття дивують

В Сокалі провели акцію “Чисті ігри” та змагалися у збирання сміття на пляжі. Знахідки різноманітного сміття дивують

Вчора в Сокалі проводились Чисті ігри #clean_games_sokal

Про це себе на сторінці Фейсбук повідомила Ірина Лехів.

Попередньо зареєстровані команди змагались в збиранні і сортуванні сміття. Все діло відбувалось на пляжі. І знаєте, що хочеться сказати? Що ми нація свиней!, – пише Ірина.

“Ну як можна сидіти, відпочивати на мальовничому березі річки Західний Буг, а потім встати і викинути все сміття в кущі? Що там робилось. Ціла купа пластикових пляшок, жестяних банок, пачок від чіпсів і всяких снеків. А пластиковими стаканчики там просто всіяно!! Ще ми знайшли викинутого дитячого возика, дві пари кросівок, курточку, автомобільні шини, решітки для грилю. Це жах!

Ну позитивні моменти теж є! Так круто, що в змаганнях взяло участь стільки людей, серед яких багато молоді, хоч і старше покоління теж було присутнє! Ми розчистили весь пляж. В кінці змагань ми вже просто ходили і не могли знайти сміття.

Такі заходи треба проводити частіше, а крім того доносити інформацію до широкого загалу! Дуже багато людей думають, що найголовніше – це сортування сміття! Але насправді сортування це останнє, що ми можемо зробити! А найперше – це зменшити споживання, зробити його більш усвідомленим і відмовитись від одноразового життя!! Замінити всі одноразові речі, які ми відразу викидаємо на багаторазові)) Хоча би це для початку!!

І треба, щоб кожен почав з себе!! А далі воно пошириться!!

«Ніколи не сумнівайтесь в тому, що маленька група свідомих відповідальних громадян може змінити світ! Насправді тільки це його і змінює!», – Маргарет Мід

В наших силах ставати тими людьми, які змінюють світ! На краще💓

Погоджуєтесь?

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen − nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!