Головна / Стислий огляд подій / В Сокалі відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

В Сокалі відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

В Сокалі відбулось засідання виконавчого комітету міської ради. На порядок денний було винесено 5 питань.

Членам виконкому було повторно представлено документацію на капітальний ремонт житлового будинку на площі Січових Стрільців, 9. В ній скореговано перелік робіт, які передбачені на цьому об’єкті. Нагадаємо, метою робіт є виведення будинку з переліку аварійних. Після ознайомлення, документація була затверджена.

Далі члени виконкому розглядали питання щодо проведення робіт по реконструкції центральної алеї в міського парку відпочинку. Згідно з проектом, планується покласти бруківку від площі Січових Стрільців до стадіону. Ознайомившись із документами, присутні затвердили їх одноголосно.

Відтак, досить оперативно члени виконавчого комітету Сокальської міської ради розглянули решту питань порядку денного. Зокрема, звільнили сім’ю від батьківської плати за харчування в яслах-садку, заслухали звернення мешканців 42 будинку на вулиці Тартаківській щодо розширення проїжджої частини під їх будинком, а також відклали до наступного засідання питання щодо зміни статусу квартири і присвоєння поштової адреси нововизначеному  об’єкту нерухомого майна по вул. Шашкевича.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

10 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!