Стислий огляд подій

В Сокалі встановили спеціальні контейнери для пластикових відходів

3 листопада ТзОВ «Львіввторресурс» встановило в Сокалі спеціальні контейнери для пластикових відходів. Це зумовлено тим, що пластикова тара по об’єму становить від 40 до 60% всього сміття. Нагромаджуючись у великій кількості, вона забруднює територію міста, парків, скверів, вулиць. А термін розкладання полімерів низького тиску становить 300, високого – 500 років. Ось чому проблема їх утилізації та переробки стоїть дуже гостро.

Використання контейнерів для пластикових відходів дає змогу, не нагромаджуючи пластик на полігоні КП «Сокальжитлокомунсервіс», запускати його у повторну переробку для виготовлення пластикової тари, посуду, черепиці, каналізаційних люків і т. п.

На жаль, не всі розуміють проблему, яка стоїть на часі. Деякі несвідомі мешканці Сокаля не тільки не розділяють сміття, але й виймають з контейнерів вживані пластикові пляшки. Опісля збувають їх продавцям молока на ринку по 50 копійок.

Тож звертаюсь до сокальчан. Прошу складати пластикову тару у спеціальні контейнери. Цим•Ви зменшите навантаження на сміттєзвалище і значно покращите екологічну ситуацію у місті. Не можна легковажити цією проблемою, бо що ми залишимо наступним поколінням?!

Єлизавета ЦАР, депутат міської ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.