Стислий огляд подій

Сокальській лікарні передано медичні костюми біозахисту, захисні маски

2 квітня в КНП СРР ЛО «Сокальська центральна районна лікарня»  відбулася нарада під головуванням першого заступника голови Львівської обласної ради Богдана Гагалюка щодо готовності медичного закладу до роботи в умовах прийому хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію. В нараді взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Дацюк, голова районної ради Микола Пасько, заступник голови районної ради Василь Бойко та керівництво лікарні.

Після наради, за пропозицією голови райдержадміністрації Ігоря Дацюка, керівники області та району зустрілися з медичним персоналом реанімаційного, хірургічного, травматологічного, приймального та діагностичних відділень КНП СРР ЛО «Сокальська центральна районна лікарня».

Оскільки, Львівська область отримала більше 8 тонн медичного вантажу та розпочався розподіл цього вантажу – до Кам’янка-Бузької, Сокальської, Стрийської районних лікарень, обласну інфекційну лікарню та до Центру легеневого здоров’я,  Сокальській ЦРЛ  передано  медичні костюми біозахисту, захисні маски різних класів, респіратори, рукавиці, бахіли, фільтри ШВЛ вірусо-бактеріальні.65811196

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.