Головна / Стислий огляд подій / В Сокальскій колонії порушуються права ув’язнених щодо належного медичного обслуговування

В Сокальскій колонії порушуються права ув’язнених щодо належного медичного обслуговування

Одним із основних завдань прокуратури при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру є забезпечення конституційних прав та інтересів осіб, які перебувають в установах відбування покарань.

Так, під час проведення перевірки у Сокальській виправній колонії №47, на особистому прийомі, звернувся засуджений зі скаргами на неналежне медичне обслуговування в установі, у зв'язку з чим останній не може отримати належного лікування. Після перевірки всіх фактів прокуратура району внесла вказівку у Сокальську виправну колонію №47 з вимогою скерувати засудженого до медичного закладу та проходження там, при необхідності, відповідного лікування.

Окрім того, на виконання внесеного прокуратурою району подання в ізолятор тимчасового тримання Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській області, проводиться робота з приведення приміщення для утримання затриманих осіб до вимог національного та міжнародного законодавства.

Олег ХОПТА, старший прокурор прокуратури Сокальського району.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

10 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!