Стислий огляд подій

У Старобільську на Лугащині місцеве керівництво не бажає співпрацювати з місцевою Самообороною

Про це у телефонній розмові повідомив координатор Старобільської Самооборони, що на Луганщині, Петро Царевський, котрий підтримує дружні зв’язки з депутатом районної ради Богданом Шклянкою.

– Ми готуємо документи, щоб юридично зареєструвати місцеву самооборону "Патріот",  сказав п. Петро.  До неї уже записалися майже двісті осіб. Почали співпрацю з правоохоронними органами, але цей процес проходить повільно, бо на керівних посадах залишилися "старі" кадри, котрі підтримували регіоналів. Змушуємо міліцію співпрацювати з нами, чергувати на двох блокпостах, на під’їзді до Старобільська. Координуємо свої дії з Самообороною з Луганська. Ми не дозволили на сесії обласної ради, яку проводили у Старобільську, прийняти сепаратистські рішення; нас хотіли обдурити, але, на щастя, не вдалося. А важко старобільчанам через те, що до кордону три кілометри, і ми бачимо російські танки.

Недавно, на сесії Сокальської районної ради, виступили гості зі Старобільська  Ольга Мірошніченко та Олена Черевата, котрі також розповіли про ситуацію в цьому краї, який дружить зі Сокальщиною. Про це уже повідомляв "Голос з-над Бугу".

Василь СОРОЧУК.

На знімку: Ольга МІРОШНІЧЕНКО та Олена ЧЕРЕВАТА (перший ряд зліва) під час зустрічі з депутатами Сокальської районної ради та громадськими активістами.
Фото автора.          

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.