Стислий огляд подій

В Трускавці та Моршині кількість тимчасово переміщених осіб досягла найвищого рівня: куди селять переселенців

На Львівщині продовжують розселяти внутрішньо переміщених осіб. Наприклад, кількість офіційних ліжкомісць у Трускавці складає 15 тисяч. Станом на зараз усі заповнені. Так само люди орендують квартири, а це ще близько 10 тисяч переміщених осіб.

Як повідомив міський голова Андрій Кульчинський, до 25% трускавчан приїхали родичі з окупованих областей. Переселенців також розміщують безкоштовно в школах, офісах, санаторіях «Джерело» та «Джерельний».

«Загалом ми розселили близько 30 тисяч людей. При цьому місцеве населення складає 20 тисяч. Упродовж березня Трускавець надсилає ряд гуманітарних вантажів у точки України, де є можливість доставки і де це найбільше необхідно. Надіслали продукти, одяг, медикаменти, засоби гігієни в Бучу Київської області, Чорноморськ Одеської області, Бровари Київської області, а також в Запоріжжя та Миколаїв», – розповів Андрій Кульчинський.

Відповідно до наказу голови Львівської обласної військової адміністрації в Моршині створили Територіальний центр обліку внутрішньо переміщених осіб. Він знаходиться в приміщенні моршинського центру зайнятості на вул. Привокзальна, 63. Тут відбувається реєстрація всіх, хто тимчасово проживає на території Моршинської ОТГ.

«Всі, хто прибувають до Моршина: чоловіки, жінки, діти повинні бути обліковані в цьому центрі. З собою потрібно мати документи. Ті, що поселилися в приватних оселях, повинні з’явитися до центру обліку самостійно», – повідомив міський голова Моршина Руслан Ільницький.

Він також додав, що в моршинській середній школі, на вул. Лесі Українки, 36 знаходиться пункт для тимчасово переміщених осіб, які зовсім не мають де зупинитися. Там вони можуть отримати інформацію та допомогу.317207687

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.