Головна / Стислий огляд подій / В закладах освіти Сокальщини виявлено низку порушень вимог санітарних норм та правил

В закладах освіти Сокальщини виявлено низку порушень вимог санітарних норм та правил

Прокуратура Сокальського району під час здійснення нагляду за додержанням і застосуванням законів щодо захисту прав дітей на безпечну для життя і здоров'я продукцію, якісне харчування, із залученням спеціалістів санітарноепідеміологічної служби, управління ветеринарної медицини та держтехногенбезпеки, провела перевірку у комунальному закладі Львівської обласної ради «Сокальська загальноосвітня санаторна школаінтернат ІІІІ ступенів імені Т. Шевченка» та Сокальському НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей».

Під час перевірки виявлено низку порушень вимог санітарних норм та правил, протипожежного законодавства. Зокрема, у харчоблоках навчальних закладів: пошкоджений (надщерблений) столовий посуд, відсутня необхідна кількість миючих та дезинфікуючих засобів, а також засобів для контролю за температурним режимом у холодильниках та морозильних камерах, в окремих цехах харчоблоків брудно. Більше того, у Сокальський НВК «ЗШ ІІІІ ст. № 4 – ліцей» постачали продукти харчування без необхідних правовстановлюючих документів та сертифікатів якості санітарноепідеміологічної служби.

З метою захисту та поновлення прав дітей на безпечну для життя і здоров'я продукцію, якісне харчування, усунення виявлених порушень закону, прокуратура району внесла подання у КП ЛОР «Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернат ІІІІ ступенів імені Т. Шевченка» та відділ з питань освіти, сім’ї та молоді Сокальської РДА.

Ярослав ГАРАСИМЧУК, старший прокурор прокуратури Сокальського району, юрист 2 класу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!