Головна / Стислий огляд подій / В Угнові відбулися урочистості в рамках Угоди про співпрацю між м. Угнів та гміною Ульгівок

В Угнові відбулися урочистості в рамках Угоди про співпрацю між м. Угнів та гміною Ульгівок

В Угнові відбулися урочистості в рамках Угоди про співпрацю між м. Угнів та гміною Ульгівок Томашівського повіту. У 1947 році чимало угнівців виселили, більшість опинилася на території Польщі. Проте вони та їх нащадки завжди відвідують рідне місто на день святого Антонія. Цього року гості з Польщі пройшли через спеціально влаштований піший перехід на правому березі р. Солокія, там де колись починалося місто, біля вікового млина, будівля якого і досі привертає увагу гостей Сокальщини. Польську делегацію очолював війт гміни Ульгівок Лукаш Клембек. До її складу увійшли священнослужителі, громада гміни Ульгівок. Свято розпочалося урочистим Богослужінням в місцевому костелі.

Відбулася святкова програма, організована працівниками Народного дому, викладачами й вихованцями місцевого професійного училища №77.

Учасників заходу привітали очільники району Ігор Дацюк та Микола Мисак, Угнівський міський голова Михайло Осміловський. Гості відвідали краєзнавчий музей,  оглянули старовинні експонати.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!