Стислий огляд подій

В Ужгороді завершився форум Карпатського Єврорегіону

У роботі форуму Карпатського Єврорегіону, який тривав два дні – 3-4 жовтня, брали участь представники Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької обласних рад, облдержадміністрацій, Спільного технічного секретаріату Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, понад 70 представників органів місцевого самоврядування 4-х регіонів. Від Сокальщини був присутній голова Сокальської районної ради Микола Пасько.

Учасникам форуму були представлені кращі практики місцевого розвитку і транскордонного співробітництва Закарпатської області.

Голова Львівської облради, керівник Правління Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна»Олександр Ганущин відзначив, що засідання Карпатського Єврорегіону й надалі будуть проводити у форматі виїзних в областях, що є членами Єврорегіону. Подякував за теплий прийом та зазначив, що нині дано старт спільним проектам, які демонструють кращі практики ініціатив карпатських громад на місцях.

Відтак увазі гостей  було запропоновано цікаві та практичні  презентації: «Закарпатська область: кращі практики місцевого та регіонального розвитку», «Нуль відходів: теорія для всіх, практика для кожного» та «Конкурс ініціатив карпатських громад».

В рамках заходу також відбулось засідання Правління і Загальних Зборів членів Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна». В їх ході було затверджено звіт про діяльність Асоціації за 9 місяців 2018 року і напрацьовано плани на 2019 рік. Також йшлось про стан реалізації міжнародних проектів в рамках Програми транскордонного співробітництва  «Польща-Білорусь-Україна».

Завершився форум урочистою церемонією нагородження переможців Конкурсу ініціатив карпатських громад, які популяризують історико-культурну  та природну спадщину Закарпаття, розвиток інформаційно-комунікаційних технологій.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.