Стислий огляд подій

Вадим Кондратюк: “Спільними ідеями змінюймо Сокаль”

Шановні сокальчани! Протягом останніх кількох тижнів проводиться активна анонімна програма дискредитації та звинувачень на адресу міського голови та Сокальської міської ради. Багато бруду вилито на мене під час передвиборчої агітації. Зараз певні анонімні "громадські діячі" та деструктивні критики не заспокоїлись, їх передвиборча агітація не завершилась та продовжується дезінформуванням жителів нашого міста. Хочу звернути увагу мешканців Сокаля на окремі проблемні питання міста, які так звані "активісти" закидають мені та працівникам Сокальської міської ради, вносячи деструктив.

1. Найрезонанснішим за минулий місяць було питання придбання міні-трактора. Депутати Сокальської міської ради наприкінці минулого року проголосували за виділення КП "Сокальжитлокомунсервіс" 200000 грн. на придбання мінітрактора з метою полегшення праці прибиральників у зимовий період  для чищення тротуарів та площ від снігу. Серед мешканців міста, збурених активістами, виникало багато запитань щодо вартості цього тракторця і подальшого придбання обвісу до нього. Цінові пропозиції, які озвучували окремі міські депутати у соціальних мережах, переважно стосувались лізингу і, зрозуміло, не могли розглядатись, про що інформував раніше. З метою поставити всі крапки над "і" мною, як міським головою, напередодні чергової сесії міської ради, була організована зустріч продавця техніки з депутатами та керівником КП "Сокальжитлокомунсервіс". Її результатом є домовленість з продавцем про додаткову поставку відвалу та щітки до тракторця, що, відповідно, не несе додаткових витрат. Також повідомляю, що справа щодо придбання трактора КП "Сокальжитлокомунсервіс" перебуває на розгляді у правоохоронних органах. Якщо виявлять зловживання при купівлі, то винні посадові особи відповідно будуть покарані.

2. Щодо припинення постачання води. Склалась ситуація, що держава заборгувала КП "Сокальводоканал" 155000 грн. за пільги і субсидії, а КП "Сокальводоканал" заборгувало “Обленерго” 132000 грн. за постачання електроенергії. Завжди відбувався взаємозарахунок боргів і ніяких скандальних ситуацій не виникало. Так як у Міністерстві фінансів не було підписано документації по взаємозаліку, борги не списали. Кілька разів перед тим, як виникала така ж ситуація, електроенергію вимикали у господарському дворі та адмінприміщенні КП "Сокальводоканал", і тільки один раз, на нетривалий час  на одному з двох водозаборів! Коли не працює один водозабір, насоси на другому починають працювати в посиленому режимі і компенсують нестачу води з першого. Дана ж ситуація була критичною, оскільки відімкнули перший водозабір і мали відключати другий  а такого ще не було! Лист з попередженням про можливе вимкнення електроенергії міська рада надіслала районному керівництву ще у п'ятницю, 12 лютого 2016 року! У понеділок, 15 лютого, мною, головою Сокальської РДА, і керівником КП "Сокальводоканал" були проведені надзвичайно важкі перемовини з керівниками Львівської ОДА, наслідком яких стала домовленість про заборону відімкнення другого водозабору! Я, як міський голова, не міг чекати до кінця переговорів і ризикувати тим, що мешканці Сокаля і Жвирки залишаться без води. Саме тому терміново було подано оголошення по радіо. Зараз водопостачання в нормальному режимі.

3. Проблема з водовідведенням по вулиці Ярослава Мудрого, що веде до Сокальської ЦРЛ, тягнеться роками. У 1970-х роках з вулиці Ярослава Мудрого було зроблено водовідвідний канал, який проходить під вулицями Кошового, Крушельницької та Петрушевича. На жаль, мешканці цих вулиць, через земельні ділянки яких проходив цей водовідвідний канал, самовільно його засипали, внаслідок чого відбулась ліквідація нормального водовідведення. Чомусь теперішні скаржники не били на сполох, коли їх сусіди це робили. При настанні тепла і покращенні погодних умов, будемо займатися очисткою цього водовідвідного каналу, поглибленням потічка вздовж вулиці Петрушевича та перед так званим "військовим містечком", пониженням труб, які проходять під переїздом по вул. Шептицького та очисткою потічка по вул. Підкови.

4. Маршрутні автомобільні перевезення. У місті діють два маршрути  “Дачі  поліклініка” (договір на перевезення діяв до грудня 2015 року, зараз діє тимчасовий договір до проведення конкурсу) і “Центр  поліклініка” (діє до грудня 2017 року). Зараз тривають відповідні процедури та буде оголошено конкурс на перевезення по маршруту “Дачі  поліклініка.” Пропозиції щодо відкриття та облаштування нових маршрутів будуть запропоновані учасникам конкурсу, який відбудеться в середині березня. Усі цікаві та нові пропозиції від населення щодо перевезень в нашому місті будуть враховані конкурсним комітетом, до складу якого входять також і представники громадських організацій.

5. Досить часто через погодні умови та аварії відбувається відімкнення вуличного освітлення в місті. На деяких ділянках вийшли з ладу лінії електропостачання, деякі вулиці міста взагалі не мають вуличного освітлення. Ці проблеми також є багаторічними і вирішити їх водночас неможливо. Зараз, на рівні Києва, тривають переговори щодо реалізації проекту з вуличного освітлення Сокаля в рамках Кіотського протоколу. Вважаю, що недоцільно витрачати бюджетні кошти на освітлення, котре при реалізації проекту буде демонтоване. Після реалізації вищезгаданого проекту ми зможемо використати теперішні існуючі комплектуючі для облаштування вуличного освітлення у мікрорайонах, де його взагалі не було або воно є недостатнім.

6. Депутати попереднього скликання дали згоду на виділення коштів для укріплення та стяжки фундаменту будинку №2 на пл. Січових стрільців у зв"язку з тим, що будинок розвалювався. У цьому будинку є не лише магазин "Алкосвіт", а й квартири, де живуть люди. Тож спекулювання окремих псевдопатріотів на тому, що Сокальська міська рада виділила кошти на підтримку діяльності "Алкосвіту", є абсолютно недоречними. Аналогічно, у 2016 році будуть виділені кошти у сумі 500000 грн. для укріплення фундаменту будинку №31 по вул. Героїв УПА. 

7. Багато розмов чую про виділення земельних ділянок для будівництва індивідуальних житлових будинків. Депутати попереднього скликання роздали 254 земельних ділянки, в тому числі 28  учасникам АТО. Причетності до оборудок зі землею для індивідуального будівництва не маю. Серед близьких родичів, які отримали земельну ділянку у 2014 році,  мама К. С. Кондратюк, яка перебувала на момент видачі у черзі, як окрема родина, і одержала її тому, що я перебував у зоні АТО. Моя ж заява на отримання земельної ділянки чекає своєї черги і ніякої земельної ділянки я не отримував. 

8. Мабуть, соціальні мережі (в першу чергу, Фейсбук) не дають сокальським лжеактивістам бажаного ефекту у дискредитації міської влади, тому верхом цинізму та чорного піару стали розклеєні нещодавно у місті анонімки щодо зарплатні Сокальського міського голови у розмірі 8000 гривень. Не буду тлумачити скільки і які ми платимо обов'язкові податки від нарахованої заробітної плати, але у січні 2016 року я, як міський голова, отримав 5173 грн. 12 коп. заробітної плати. 

У 2016 році у Сокалі плануємо провести чимало робіт, ось деякі з них:

* Співфінансування капітального ремонту дороги по вулиці Об"їзній (перехрестя з вул. Українською), співфінансування капітального ремонту перехресть на вул. Тартаківська  Об"їзна, поточні ремонти перехресть на вул. Тартаківська-Шашкевича, дороги по вул. Петрушевича (від вул. Об"їзної), Я. Мудрого (від панчішної фабрики до ЦРЛ), вул. Яворницького, вул. Підкови, ямковий ремонт вул. Шептицького, Шашкевича, Чайковського, поточний ремонт тротуару вул. Шашкевича  Героїв УПА 58, тротуару від вул. Петрушевича до вул. Української, поточний ремонт сходів та тротуару по вул. Героїв УПА (від буд. №20 до буд №1), площі Січових стрільців;

* Для дитячих садочків встановлення металопластикових вікон та дверей, придбання пральних машин для ДНЗ №1 та №5, холодильників для ДНЗ №№1, 5 та 7, бойлерів для ДНЗ №8, газових плит, поточний ремонт харчоблоку ДНЗ №5, поточний ремонт пральні ДНЗ №№1, 5, реконструкція паливної котельні ДНЗ №9.

* Для КП "Сокальводоканал" заплановано придбання насоса FZC.5.23.1.4110 та шафи управління до нього на каналізаційно-насосну станцію №2, реконструкція самопливної каналізації від будинків №№53, 54 по вул. Героїв УПА, розробку проекту на заміну місця скиду очищених стічних вод в р. Західний Буг, розробку проекту централізованого водопостачання вул. Яворницького  Сагайдачного  Мазепи  Кармелюка, виготовлення проекту централізованого водопостачання та водовідведення Південно-Східного масиву житлової забудови, виготовлення проекту централізованого водопостачання вул. Шевченка, виготовлення проекту централізованого водовідведення вулиць Шевченка, Підкови, Горького, Чайковського, Ніжинської, Івасюка, Шухевича, реконструкція очисних споруд.

* Для КП "Сокальтеплокомуненерго" заплановано виготовлення проектно-кошторисної документації на газопостачання та встановлення димової труби на котельні по вул Героїв УПА.

* Для КП "Сокальжитлокомунсервіс" заплановано облаштування водовідведення (дощової каналізації), асфальтування прибудинкової території по вул. Героїв УПА, 53, капітальний ремонт покрівель по вул. Чайковського, 42 (400 кв. м бікроеласт), вул. Українській, 2 (450 кв. м бікроеласт), капітальний ремонт балконів по вул. Тартаківській, 5 (5 шт), балконів та фасаду по вул. Шептицького, 117, капітальний ремонт парапетів покрівлі по вул. Героїв УПА, 32 (40 п. м), капітальний ремонт коменів по вул. Шептицького, №№136, 130А,130Б, капітальний ремонт та укріплення фундаменту житлового будинку №31 по вул. Героїв УПА, заміна каналізаційної мережі від будинку до колодязя по вул. Героїв УПА, 54А, закупівля контейнерів для сміття (20 шт.), закупівля сміттєвих урн (50 шт.), облаштування контейнерних майданчиків для сміття (10 шт.), капітальний ремонт освітлення (заміна) кабельних вузлів в житлових будинках № 1 по вул. Міцкевича, капітальний ремонт освітлення (III фази) в житловому будинок № 153 по вул. Шептицького, капітальний ремонт покрівлі по вул. Героїв УПА, 53 (1000 кв. м бікроеласт), заміна водопроводу до будинку вул. Героїв УПА, 27, заміна каналізаційної мережі по вул. Шептицького, 39, заміна водопроводу по вул. Стуса, 8, заміна трубопроводу холодної води по вул. Героїв УПА, №№ 41, 42, заміна каналізаційної мережі в підвалі по вул. Героїв УПА, 20, заміна каналізаційної мережі та водостічних труб по вул. Героїв УПА, 60.

У разі перевиконання міського бюджету за І півріччя 2016 року плануємо: ремонт будівлі Сокальської міської ради, реконструкцію галереї очисних споруд (дофінансування), капітальний ремонт житлового будинку №31 по вул. Героїв УПА (дофінансування), реконструкцію паливної котельні (дофінансування), ремонт площі Січових стрільців (сцена), придбання сцени на площу Січових стрільців, ремонт тротуару по вул. Героїв УПА №51, ремонт тротуару по вул. І. Франка (до вул. Шашкевича), будівництво тротуару по вул. Тартаківській (до нового цвинтаря), будівництво тротуару по вул. Котляревського, будівництво стадіону та спортивного майданчика у міському парку, будівництво пам'ятника Небесній Сотні та Героям АТО, будівництво дитячих майданчиків на вулиці Героїв УПА №№1 23890, 44-46, 25-26-27-28-29, 53-54, 20-21, Шептицького №№149-151, поточні ремонти міжбудинкових проїздів: по вул. Героїв УПА №№46, 47, 45, 31,32, 23, 60, 62, по вул. Кармелюка, по вул. Драгоманова, по вул. Шептицького-Шашкевича, поточній ремонти доріг по вул. Сковороди, по вул. Сонячна, розробку основних доріг в нових кварталах приватної забудови та інше.

Отож, закликаю всіх мешканців міста підтримати мене та депутатів Сокальської міської ради і разом виконати цей величезний обсяг робіт!!! А псевдоактивістів, анонімних "нас кинули", "всі крадут" перестати безпідставно обливати брудом, поширювати неправдиву інформацію та дезінформувати сокальців. Краще спільними думками, порадами, ідеями змінюймо Сокаль. 

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.