Стислий огляд подій

Валютна пара EURUSD і Європейський Центральний банк

Починаючи роботу на ринку Форекс, будь-який трейдер в першу чергу повинен зрозуміти, як працює ринок, що впливає на рух ціни, які існують методи і інструменти для торгівлі, як правильно будувати роботу і т.д. Спочатку, як правило, трейдери використовують найпростіші стратегії Форекс, намагаючись навчитися отримувати максимальний прибуток і мінімізувати збитки, а в міру отримання досвіду виробляють власний стиль торгівлі, знаходять найбільш ефективні засоби і отримують хороший прибуток.

Незалежно від того, як, коли, який валютною парою торгує трейдер, він повинен уміти виконувати технічний і фундаментальний аналіз Форекс, знати, що впливає на зміни вартості валюти. На валютну пару EURUSD в першу чергу впливає Європейський Центральний Банк. Єврозона складається з 12 країн, що використовують євро для розрахунку валового національного продукту – це Франція, Німеччина, Італія, Нідерланди, Іспанія, Австрія, Бельгія, Португалія, Фінляндія, Люксембург, Ірландія та Греція.

Як стверджує аналітика EURUSD, валютну політику Єврозони контролює Європейський Центральний Банк. Органом прийняття рішень є рада керуючих, що включає правління, а також керуючих національних центральних банків. Правління – це президент банку, віце-президент, чотири інших члена.

Основною метою роботи Європейського Центрального Банку є забезпечення цінової стабільності. Тут необхідно знати про два основні «стовпах» валютної політики. Перший включає перспективи цінових подій, ризики цінової стабільності. Цінову стабільність визначають як утримання узгодженого індексу споживчої ціни на рівні максимум в 2%. Другим стовпом є грошовий приріст, який вимірюється М3. Банком рекомендований щорічне зростання для М3 4.5%.

Незалежно від того, чи використовує трейдер хеджують стратегії Форекс, індикаторні, безіндікаторние або торгує за власною системою, якщо він працює з валютною парою EURUSD, враховувати вплив даного Центрального Банку він повинен обов'язково. Рада Європейського центробанку збирається в кожен другий четвер місяця для анонсування процентних ставок.

Під час зустрічі перший раз кожного місяця ЄЦБ організовує прес-конференцію, під час якої даються перспективи по валютній політиці, економіці в цілому. І заяви представників банку можуть досить сильно вплинути на зміну ціни валюти, привівши до мінуса найприбутковіші угоди і давши прибуток там, де використовувалися прості стратегії Форекс і великий доход не очікувався.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.