Головна / Стислий огляд подій / Великомостівське відділення поштового зв’язку

Великомостівське відділення поштового зв’язку

 Великомостівське відділення поштового зв'язку розташоване в центрі міста. Тому і не дивно, що тут завжди багатолюдно. Хтось приходить отримати пенсію чи оплатити за комунальні послуги, інші  передплатити газету чи купити товари першої необхідності. Усіх радо зустрічає завідувач Великомостівського поштового відділення Наталія Домашовець, яка працює тут зовсім недовго, лише другий рік. Проте пані Наталія швидко зуміла організувати роботу поштовиків так, що вони нині на висоті. До керівництва їй не звикати, бо до цього працювала міським головою.

 
 У поштовому відділенні трудяться листоноші  Галина Смуляк, Валентина Авдєєва, Любов Груба, Іванна Саторська, Марія Яцків. Вони обслуговують місто Великі Мости та села Борове і Куличків. Колектив хороший, усі працюють від душі. 
 
Щомісячно на поштове відділення приходить понад чотири з половиною тисячі періодичних видань, різних газет та журналів. Найбільше до вподоби великомостівчанам "Експрес" з "Порадником", "Високий замок". Цьогоріч 96 жителів міста передплатили часопис "Голос знад Бугу", аби першими дізнаватися про події в районі. На відділення приходить чимало цікавих професійних видань, які передплачують рибалки, вчителі, лікарі. Хоч газети, журнали зараз недешеві, проте люди багато читають. У Великомостівському поштовому відді•ленні є й ті, хто з року в рік передплачує по кілька видань. Це  Василь Рудий, Марія Ястрембович, Ярослав Шарко та інші. 
 
Листоношею, тим паче жінці, нині працювати нелегко, проте кожна з них любить свою роботу. Попри важкі сумки з газетами, носять людям ще й товари першої необхідності  мило, порошок, туалетний папір, печиво, солодощі. І все це в тендітних жіночих руках. Листонош нещодавно забезпечили спецодягом, а також видали чоботи і газові балончики. 
 
Наталія Домашовець розповіла, що нині на пошті люди можуть навіть оплатити кредити від "Дельтабанку" та "Альфабанку" тощо. Незмінними залишаються і оплата за електроенергію, газ, воду та ін. Тут оплачують за комунальні послуги не лише жителі Великих Мостів, Борового та Куличкова,а й інших прилеглих населених пунктів. 
 
У планах завідувача Великомостівського поштового відділення зробити ремонт в операційній залі, щоб вона мала гарний, привабливий вигляд. А ще пані Наталія пригадала цікаву історію. Одного разу на пошту зайшов француз, який хотів придбати кілька листівок із зображенням Сокаля, Великих Мостів, аби відправити до себе на батьківщину, а їх, на жаль, у продажу немає. Добре було б виготовити такі листівки, вони б користувались попитом навіть серед жителів міста. 
 
Поки розмовляла з Наталією Домашовець, у відділення, оплатити комунальні послуги, завітав пенсіонер Василь Пєнтєгов. На запитання, чи задоволений роботою пошти, відповів: "Наші дівчатка такі жваві, швидко обслуговують. Я на пошту навідуюсь часто, тут і комунальні послуги оплачую, і посилку, як треба, відправляю. Люблю багато читати, цьогоріч отримую "Голос знад Бугу", "Високий замок" і "Експрес". Листоноша Валентина Авдєєва пресу і пенсію завжди приносить вчасно, без затримок, тому роботою поштовиків задоволений".
 
Ось такі вони, робочі будні працівників Великомостівського відділення поштового зв'язку. Саме ці люди щодня долають чимало кілометрів, аби принести в дім листа, газету, а ще зігрівають людей добрим словом і щирою усмішкою. Нехай їм щастить!
 
Ольга ДИЛИН.
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

7 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!