Стислий огляд подій

Від початку війни на Львівщині надійшло більше 97 тисяч на службу 102 і усі вони опрацьовані

Усі 25 днів війни поліцейські Львівщини спільно з співробітниками інших правоохоронних структур, бійцями територіальної оборони та представниками громадських формувань патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області й чергують на блокпостах

Про це повідомлено у ЛОДА.

Триває війна і ворог зробив так, що в Україні не залишилось безпечних місць. Проте, Львів залишається найбільш затребуваним напрямком, яким біженці користуються для виїзду за межі нашої держави, а на території області знайшли притулок сотні тисяч вимушених переселенців з тих областей, де тривають інтенсивні бої.

Львівщина має зробити так, щоб люди, які відчули на собі усі жахи війни, відчули себе в безпеці, мали можливість відпочити та спокійно спланувати свої подальші кроки.

Правоохоронці надають допомогу вимушеним переселенцям, проводять спільні заходи для забезпечення правопорядку, протидії воєнним загрозам, недопущенню мародерства, несуть службу на усіх 16 блокпостах – перевіряють документи в громадян та, у випадку необхідності, транспортні засоби.

В посиленому режимі також працюють оператори служби 102 поліції Львівщини, які цілодобово приймають повідомлення – таких від початку війни надійшло більше 97 тисяч і усі вони опрацьовані. З них більше 900 – про виявлені мітки, маячки та сигнали, більше 3100 – про підозрілих осіб, більше 600 – про дрони та квадрокоптери, майже 650 – про підозрілі предмети, більше 1150 – про підозрілі транспортні засоби.

Поліція Львівщини дякує усім нашим громадянам, які самостійно, не чекаючи ніяких вказівок, об’єднались для допомоги армії, переселенцям та тим нашим співвітчизникам, які проживають на територіях, де тривають інтенсивні бойові дії та не мають можливості виїхати. Це про територіальну оборону, волонтерський рух, об’єднання самооборони та інші корисні ініціативи громадян. Кожен робить свій внесок у нашу спільну справу – перемогу над ворогом.

Тримаймо стрій! Разом до Перемоги!

Слава Україні!🇺🇦65823035

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.