Стислий огляд подій

Від початку травня фахівці ККЦ скерували понад 3 тисячі ВПО до міжнародних партнерів й державних служб, а також у місця компактного проживання

Ще приблизно 600 людям від початку місяця психологи надали професійну допомогу.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Він також розповів про результати роботи консультативно-координаційних центрів Львівщини за тиждень, що минає. Так, на Самбірщині понад 500 ВПО зареєструвались на отримання фінансової допомоги від Угорська екуменічної служби допомоги

Більше ніж 400 ВПО, зокрема із вразливих категорій населення, отримали гуманітарну допомогу від Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ» на Яворівщині. Окрім цього, новий прихисток для проживання 300 осіб з числа вимушених переселенців відкрили на Червоноградщині.

Нагадаємо, консультативно-координаційні центри працюють у кожному районі Львівщини при районних військових організаціях та об’єднують українські й іноземні організації, які допомагають усім, хто цього потребує. Тут люди з числа ВПО та місцеві жителі, які перебувають у складних життєвих обставинах, безкоштовно отримують гуманітарну і психологічну допомогу, юридичні консультації, фінансові виплати, інформацію про проживання.

Упродовж тижня гуманітарну й фінансову допомогу потребуючим надали: Шпиталь Шептицького, Благодійний фонд «Рокада», Карітас Золочів УГКЦ, Яворівська районна організація Товариства Червоного Хреста України, Новояворівській РО Товариство Червоного Хреста України, Норвезька рада у справах біженців в Україні, Première Urgence Internationale – Ukraine, Карітас СДЄ УГКЦ, Solidarités International, Клініка сімейного здоров’я, NEEKA Ukraine, Самбірська районна організація Товариства Червоного Хреста України, Благодійний фонд Діагномед, Фонд Горіховий дім, Карітас-Львів, БФ «Угорська екуменічна служба», People in Need, Благодійний фонд «Карітас»-Сокаль, International Medical Corps, HelpAge Ukraine – Представництво HelpAge International в Україні. У юридичному напрямі працювали Данська рада у справах біженців / DRC, Право на захист, Норвезькій раді у справах біженців в Україні, Благодійному фонду «Карітас Львів УГКЦ». Дякуємо за надану психологічну допомогу Мальтійська служба допомоги, Міжнародному медичному корпусу, БФ «Карітас СДЕ», БО «Людина в біді», БО «Рокада», Карітас Борислав, БО «Горіховий дім», Première Urgence.

Щоб отримати допомогу у ККЦ, заповнюйте анкету. Щоб стати партнером консультативно-координаційних центрів і скоординовано допомагати людям у потребі, реєструйтесь за посиланням.

До слова, роботу ККЦ Львівщини координує радниця очільника області Галина Бордун.

Голос Сокальщини на GoogleNews