Головна / Стислий огляд подій / Відбулася чергова щомісячна нарада голів та секретарів місцевих рад Сокальського району

Відбулася чергова щомісячна нарада голів та секретарів місцевих рад Сокальського району

Щоразу, коли керівництво Сокальської районної ради запрошує на традиційну щомісячну нараду голів та секретарів місцевих рад, то на ній, насамперед, аналізують роботу за минулий період, спеціалісти різних галузей висловлюють свої зауваження стосовно певних напрямків діяльності, дають поради. В такому руслі відбувалася нарада і цього разу. Спочатку голова районної ради Ігор Дацюк аналізував проведення сесій міських, сільських, селищної рад, на яких приймали місцеві бюджети, висловлював зауваження та пропозиції.

Про зміни в земельному та податковому законодавстві вели мову в. о. начальника управління Держкомзему у Сокальському районі Степан Шевчук, начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури Сокальської РДА Мирослава Баралус та начальник відділу оподаткування ДПІ у Сокальському районі Богдана Жукова.

А далі слово мав заступник голови Сокальської районної ради Володимир Чуб, котрий зупинився на питаннях: про закон України «Про засади запобігання і протидії корупції»; про виконання рішення Львівської обласної ради «Про посвідчення для реабілітованих і потерпілих від політичних репресій»; про розгляд місцевими радами питання користування надрами для видобування сланцевого газу.

Настанови щодо впорядкування архівних матеріалів в місцевих радах давала начальник архівного відділу РДА Валентина Кінах, а про підсумки призову на військову службу громадян в Сокальському районі в 2011 році розповіла керівник апарату РДА Марія Христинич.

У роботі наради взяв участь перший заступник Сокальського голови РДА Володимир Катерина.

Оксана ПРОЦЬ.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

16 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.