Стислий огляд подій

Відбулася нарада семінар із головами та секретарями рад Сокальщини

У четвер, 25 січня, у сесійній залі Сокальської районної ради відбулася нарада – семінар міських, селищного, сільських голів та секретарів Сокальського району. На порядку денному було п’ять питань.

Зокрема присутні заслухали начальника фінансового управління Сокальської РДА Галину Леонову про попередні підсумки виконання місцевих бюджетів за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік.

Про створення віддалених робочих місць в м.Белзі та м.Великі Мости для надання консультативної допомоги потерпілим в наслідок нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань. По даному питанню доповідала Гузіч Оксана Григорівна – начальник Сокальського відділення управління виконавчої дирекції ФСС України у Львівській області.

По питанню “Про затвердження місцевих програм щодо надання одноразової грошової допомоги учасникам бойових дій АТО та сім’ям загиблих учасників АТО, доповідав Огінський Володимир Богданович – начальник управління соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації.

З питанням “Аналіз роботи сільських, міських та селищних рад щодо призову на строкову військову службу та службу за контрактом за 2017 рік”. – Виступив Лисак Микола Вікторович – комісар Сокальського районного військового комісаріату.

Питання підготовки мікропроектів по Програмі проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку Львівської області на 2017-2020 роки озвучив голова Сокальської районної ради Микола Пасько. Він зауважив що найбільше проектів серед рад Сокальщини готує Жужелянська сільська рада – одинадцять проектів, які зазвичай стосуються капітального ремонту. Шість проектів подає Поторицька сільська рада, серед яких реконструкція вуличного освітлення у трьох селах ради.

“Сокальська районна рада буде заохочувати тих, хто проявляє ініціативу” – зазначив Микола Пасько, додавши, “Зараз на стадії обговорень, схожа програма проектів на рівні району. Тобто це ще одне джерело спів-фінансування для рад Сокальщини.”

Микола Пасько також підкреслив реєстрація заявок на онлайн-платформі (на сайті Львівської обласної ради) триватиме до 2 лютого 2018 року до 17:00 години, а на реалізацію проектів місцевого розвитку в 2018 році з обласного бюджету планується виділити 105 млн грн.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.