Стислий огляд подій

Відбулося засідання двох постійних комісій та президія Сокальської районної ради

У понеділок, 25 червня 2018 р., відбулося засідання двох постійних депутатських комісій Сокальської районної ради. Зокрема, об 11 годині засідала комісія з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ, а комісія питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій розпочалася о 12 годині.

О 15 годині відбулося засідання президії районної ради. Президія рекомендувала у виключити з порядку денного питання «Про виконання районного бюджету Сокальського району за І квартал 2018 року», оскільки розглянуто на сесії 19.06.2018р. Також президія підтримала виключення питань «Про затвердження Програми профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку в Сокальському районі, покращення матеріально технічного забезпечення Сокальського відділення поліції Червоноградського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області на 2018 рік » (По Програмі є зауваження від фінансового управління Сокальської РДА, а відділенню поліції запропоновано доопрацювати проект Програми).

Питання «Про затвердження Програми підтримки молочного скотарства у господарствах приватного сектору Сокальського району на 2018 рік» виключити з порядку денного, адже кошти на суму 300.0 тис.грн, не передбачені у бюджетному рішенні.

Також питання «Про втрату чинності рішення №211 від 16.12.2016р. «Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) ТОВ «Енергетична  Ефективність України» виключити із порядку денного сесії, як і питання «Про затвердження Програми надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на приміських та міжміських маршрутах Сокальського районну на 2018 рік».

Питання «Про затвердження міжбюджетних угод на 2019 рік» та «Про внесення змін до Програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності у Сокальському районі на 2018 рік» президія районної ради рекомендувала включити у порядок денний чергової сесії.

Відповідно до розпорядження голови Сокальської районної ради, чергова сесія відбудеться 27 червня 2018 року. Початок о 10 годині, в сесійній залі.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.