Головна / Стислий огляд подій / Виступ вокального ансамблю «Хлопці з Угнова»

Виступ вокального ансамблю «Хлопці з Угнова»

Неповторна угнівська земля здавна славиться своїми культурними традиціями, самобутністю та визначними місцями, і завжди збирає талановитих і яскравих прихильників благородної справи – відродження, збереження та популяризації національної культури. Адже саме духовно багаті та свідомі угнівчани творили цікаві традиції, які сьогодні продовжує вокальний ансамбль «Хлопці з Угнова» під керівництвом художнього керівника Максима Брезовського. Для жителів та гостей міста його виступ – це перш за все «свято своїх господарів», які невтомно трудяться. Та це і не дивно, адже складають колектив Степан Мазур, Василь Мороз, Володимир Музика, Валерій Скачко, Василь Свистович, Ігор Мороз, Олексій Дуляницький. Різні за характером і вподобаннями, знайшли спільне захоплення у творчій діяльності. А в щоденному житті – помічник директора, заступник директора Угнівського аграрнобудівельного ліцею, заступник міського голови, працівники охоронної фірми.
Кожен учасник своєю працею не тільки дбає, а й на своєму робочому місці вносить вклад у надбання, позитивний імідж і авторитет Угнова.

Учасники вокального ансамблю зібрали багато патріотичних пісень, пісень про народ, любов, доброту, тихі ріки, зелені гаї… Знають у колективі і пісні про рідний Угнів, які складені про місто народним поетом – угнівчанином Йосипом Клецком.

У співі виконавців відчувається щира любов до маленької Батьківщини: «Хіба є на світі щось дорожче за рідну землю, у якій кожну стежину протоптано дитячими ногами?, – запитує і продовжує розмову Василь Мороз. – Скільки ніжних, ласкавих слів придумали люди, щоб висловити свою любов до краю, де народились. Тому наші художні номери, як правило, завжди вдаються».

Вокальний ансамбль побував у Києві на звіті Львівської області спільно з народним колективом «Джерело» Жовківського району. У найближчих планах ансамблю – конкурс колядки «Різдвяні передзвони» у місті Угнові.

Для колективу «Хлопці з Угнова» часті запрошення, виступи стають початком нового етапу трудового сходження. А для угнівчан – вагомим підтвердженням визнання. Тож нехай майбутнє вокального ансамблю буде світлим на довгі літа!

Віктор ТУРІЙ, м.Угнів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

six − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!