Головна / Стислий огляд подій / У Львові відбудеться конференція, присвячена питанням розвитку сфери ділової гостинності

У Львові відбудеться конференція, присвячена питанням розвитку сфери ділової гостинності

Завтра, 11 березня в кафе «Ратуша», що на пл. Ринок, 1, відбудеться конференція, присвячена питанням розвитку сфери ділової гостинності «Конференц-індустрія: перспективи та напрямки розвитку Львова». Початок – о 10.00 год, реєстрація та акредитація – з 9.00, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Учасниками конференції стануть представники місцевих університетів та унікальних історичних закладів, готелів, туристичних операторів і професійних організаторів подій. Серед доповідачів є як місцеві експерти, так і спікери з Кракова, Варшави, Відня та Києва, які поділяться своїм досвідом роботи у сфері конференц-індустрії.

Зокрема, директор з розвитку бізнесу Варшавського ЕХРО ХХІ Анна Гурська на прикладі міста Гданська розповість, як за кілька років змінилось місто внаслідок розвитку ділової гостинності. Професори Краківського економічного університету Аґата Нємчик та Рената Северин розкажуть, як обрахувати економічний ефект від проведення ділових заходів у місті.

Із доповіддю про загрози та перспективи розвитку туризму в умовах військової агресії РФ виступить депутат ВР, Секретар Комітету, голова підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності Комітету ВР України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Анна Романова.

Під час конференції обговорюватимуть також ідею будівництва конгрес-центру у місті Львові, а також презентують ІТ-рішення для організаторів та учасників ділових заходів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!