Головна / Стислий огляд подій / Воєнно-медичний вишкіл у четвертій Сокальській школі

Воєнно-медичний вишкіл у четвертій Сокальській школі

28 січня 2015 р. районний осередок «Правий Сектор» спільно з міським осередком УНСО провели воєнно-медичний вишкіл у четвертій Сокальській школі.

Основною програмою вишколу було надання першої медичної допомоги в бойових умовах та в повсякденному житті. В цьому нам допомагали побратими з ГФ «Самооборона Майдану. 10 сотня». Найбільше уваги звертали на надання невідкладної допомоги під час кровотечі та при легких пораненнях. Школярі також вчилися накладати джгути, робити масаж серця та штучне дихання. Кожен охочий міг спробувати себе у ролі рятувальника. Основи медичних знань школярам надавала медикволонтер Мар’яна Климців. Паралельно з медичним, представники осередку УНСО провели і воєнний вишкіл, адже для надання медичної допомоги потрібно знати, що спричинило поранення. Член місцевого осередку розповів дітям про види та моделі зброї, її будову та правильне використання. Під час вишколу кожен охочий мав змогу власноруч зібрати та розібрати автомат АК-74. В той час як учні старших класів перебували на вишколі, школярі молодших класів вирішили морально підтримати героїв на сході малюнками та листами, в яких вони бажали нашим воїнам перемоги та якнайшвидшого повернення до своїх близьких.

А 30 січня у другій школі пройшов флешмоб «Жива карта». Учні в українських строях з блакитно-жовтими аркушами «малювали» карту України, співали державний Гімн.

Ми також збираємо гуманітарну допомогу бійцям в зоні АТО. Запрошуємо всіх, хто хоче їм допомогти, приносити теплі речі, продукти тривалого терміну вжитку у церкву св. ап. Петра й Павла.

Василь РАЦЬКИЙ, координатор Правого сектору.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!