Стислий огляд подій

Вогнеборці перевірили стан протипожежного захисту храмів району

На Сокальщині працівники районного сектора ГУ  ДСНС України у Львівській області перед святом Пасхи провели рейди у церквах району, аби перевірити там дотримання правил пожежної безпеки. Про це радіо «Сокаль» повідомив провідний  інспектор  Сокальського районного сектора ГУ ДСНС у Львівській області Роман Паращин.

За його даними на території району розташовані 102 церкви. Сотні людей будуть йти до храмів, щоб запалити свічку та освятити пасхальні символи. І основне завдання рятувальників під час Великодніх свят   – здійснювати контроль за протипожежним станом даних об’єктів. Аби не допустити нещасних випадків під час свят, з настоятелями культових установ, проводяться бесіди та інструктажі, а прихожанам роз’яснюють правила пожежної безпеки.

Протягом лютого – березня працівники Сокальського районного сектора ГУ  ДСНС в області провели перевірки церков. Під час таких рейдів інспектори в першу чергу, звертали увагу на наявність первинних засобів пожежогасіння, евакуаційні виходи та слідкують щоб електромережа знаходилась у справному стані. В більшості випадків характерними порушеннями є відсутність автоматичної пожежної сигналізації та відсутність вогнезахисної обробки будівельних дерев’яних конструкцій.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.