Стислий огляд подій

На Львівщині закликають не використовувати штучні квіти на кладовищах

Пластикові квіти практичні у декоруванні просторів, але їх використання також призводить до серйозних негативних наслідків для довкілля.

Після викидання штучні квіти залишаються у природі на десятиліття, а то й на століття, руйнуючи довкілля та шкодячи флорі і фауні. Штучні квіти не тільки забруднюють довкілля, але й можуть мати шкідливий вплив на екосистему.

Вони можуть стати пасткою для різних видів тварин, включаючи птахів і комах, що може призвести до їхньої смерті або травм. Крім того, пластик може руйнувати ґрунт та перешкоджати нормальному росту рослин, що впливає на біорізноманіття в конкретному регіоні.

Щоб зменшити негативний вплив пластикових квітів на довкілля, департамент екології та природних ресурсів ОВА закликає жителів області звернути увагу на альтернативні варіанти декорування, такі як:

  • багаторічні насадження;
  • живі квіти та квіти в горщиках;
  • букети із сухоцвітів;
  • вінки з хвої;
  • паперові вироби.

«Останнім часом жителі області починають відмовлятися від пластику, більше висаджують живі квіти, але ще є багато людей, яким важко відмовитися від звичок, що складалися роками. Варто зрозуміти, що в сучасному світі потрібно бути екологічно свідомим, віддавати перевагу справжньому там, де можна уникнути штучного», – наголосила т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик.

Голос Сокальщини на GoogleNews