Стислий огляд подій

Ви хочете покращити свої знання на ринку Форекс?

На сьогоднішній день , нестабільність в економічній сфері , тягне за собою невизначеність і плутанини в джерелах доходів . Як показує досвід , вклади в банках вже давно не є гідною альтернативою , оскільки пропоновані відсотки «з'їдає » інфляція .

При такому розкладі , оптимальним варіантом у ситуації, що склалася буде стабільний і найбільший фінансовий ринок Форекс , який найменше піддається впливу різних негативних факторів за рахунок величезного обороту грошей , що досяг трильйонного показника. Ні для кого не секрет , що для становлення успішним , трейдерам і інвесторам потрібно знати всю специфіку ринку . Природно чимала кількість вебінарів , брифінгів , семінарів , майстер -класів , які пропонують брокери , часто є неефективними.

Школа керуючих – двері в майбутнє фінансової стабільності, а головне дієве і ефективне рішення сформованої проблеми дала компанія Пантеон Фінанс (входить до рейтингу брокерів форекс Академії Masterforex -V) , розробивши і впровадивши унікальний проект «Школа керуючих ». Дана програма хороша тим , що дозволяє своїм учасникам поєднувати вивчення специфіки ринкової ситуації з практичним застосуванням в умовах реальної торгівлі , і до того ж всі фінансові витрати взяла на себе компанія . Як результат такого навчання , за невеликий проміжок часу , трейдери мають можливість добре заробляти в той час , коли інші задовольняються мізерними доходами і « котяться вниз ».

Варто лише нагадати , що учасником «Школи керуючих » може стати той , хто має початковий досвід роботи на ринку і знання про фундаментальний технічний аналіз. Що стосується переходу з першого етапу на другий , за підсумками тижня , вдалося подолати лише двом трейдерам . Найсвіжішу інформацію про результати конкурсу , компанія «Пантеон – Фінанс » зобов'язується надавати щотижня.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.