Стислий огляд подій

Виплата медикам в Сокалі заробітної плати має відбутися найближчим часом

Як відомо, з 8 лютого медикам на Львівщині почали нараховувати підвищену зарплату. Згідно з Постановою КМУ від 12.01.2022 №2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я» лікарям виплатили не менше 20 тисяч грн, а середньому медперсоналу — не менше 13,5 тисяч грн.

Про це, зокрема, повідомили керівник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Васько та директорка Львівського обласного перинатального центру Марія Малачинська.

На даний момент в Сокалі медики отримали інформацію лиш про нарахування заробітної плати, фактично коштів на персональні рахунки працівників станом на 10 лютого не поступало.

Про ситуацію навколо виплати оплати праці Голос Сокальщини вирішив дізнатися у керівника Сокальської лікарні Романа Шведа.

Сокальська лікарня нещодавно уклала новий договір з НСЗУ. Тому очікуємо отримання коштів або завтра, 11 лютого або у понеділок – 14 лютого. Отже підвищену зарплату  медики Сокальської лікарні отримають у найближчі дні., – повідомив Роман Швед.

Сокальчан цікавить як на даний момент працює Сокальська лікарня, приймальне відділення зокрема? Як, у разі необхідності викликати реанімобіль чи звернутися в лікарню під час надзвичайної ситуації?

Приймальне відділення працює в звичайному режимі. Але на даний момент понад 80% анестезіологів задіяні у ковідних відділеннях, тому реанімація у повній мірі не працює. Всі решта відділень – травматологічне, пологове, хірургічне, неврологічне та фізіотерапевтичне працюють у звичайному режимі. Хочу зауважити, що у разі виклику швидкої на номер телефону 103 диспетчер у Червонограді направляє до пацієнта найближчий до нього реанімобіль.

65823035

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.