Стислий огляд подій

Вивозом сміття в Червонограді займатиметься КП “Червонограджитлокомунсервіс”

У четвер, 7 липня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради, на якому розглядалося питання «Про затвердження протоколу та визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів з населених пунктів Червоноградської міської територіальної громади».

Як зазначив, перший заступник міського голови Дмитро Балко, Червоноградська міська рада свого часу прийняла рішення про те, що на території міської територіальної громади необхідно організувати централізований вивіз побутових відходів. Відтак, була створена відповідна комісія та розроблена комплексна схема вивезення побутових відходів. На основі прийнятих і затверджених документів проведено конкурс участь у якому взяли участь два комунальні підприємства: «Червонограджитлокомунсервіс» і  «Соснівкажитлокомунсервіс».  В результаті, конкурсною комісією було визначено переможця – КП ЧЖКС.

Відтак відповідно до проєкту рішення, членам виконкому пропонувалось визначити КП «Червонограджитлокомунсервіс» виконавцем послуг з вивезення побутових відходів з населених пунктів Червоноградської громади.

 

 

 

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.