Стислий огляд подій

У 2019 році Сокальщина отримає 4 спортивні майданчики в межах обласної програми

28 грудня голова Сокальської районної ради Микола Пасько провів нараду по питанню встановлення спортивних майданчиків на теренах Сокальського району. В роботі наради взяли участь депутат Львівської обласної ради Сергій Касян, заступник голови Сокальської райдержадміністрації Микола Поліщук, завідувач Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області ФСК «Сокіл»  Володимир Пограничний та начальник відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації Мар’яна Копейка.

Згідно з обласною програмою «Спортивний майданчик на 2017-2021 роки» Сокальський район отримає 2 тренажерних майданчики і 2 майданчики із штучним покриттям. Окрім того, відповідно до аналогічної районної програми у 2019 році також буде можливість в районі встановити ще 3 спортивні майданчики.

Учасники наради розглянули можливість облаштування таких спортивних споруд, особливу увагу звертаючи на місцеві ради, де взагалі немає місць для спортивного дозвілля. В результаті було вирішено, що в рамках обласної програми буде запропоновано встановити майданчики в Сокалі, Волиці, Межиріччі та Варяжі, при умові виділення спіфінансування місцевими радами. В межах районної програми пропонуватиметься створити умови для масового залучення населення до регулярних занять фізичною культурою на свіжому повітрі в селах Хлівчани, Домашів та Карів.

Голос Сокальщини на GoogleNews