Стислий огляд подій

У Червонограді суд зробив усне зауваження багатодітній мамі за запуск салюту

Червоноградський міський суд зробив усне зауваження жінці, яка під час новорічних свят запустила в центрі міста салют та кілька петард. В опублікованій 16 січня постанові суду вказано, що 4 січня правоохоронці склали на жінку протокол, оскільки вона порушила правила використання піротехнічних засобів, повідомляє Захід.нет

Під час судового засідання вона підтвердила, що того вечора кидала петарди та запускала салют і повністю визнала свою вину. Окрім цього жінка додала, що виховує чотирьох дітей, і, схоже, суд врахував це як пом’якшувальну обставину. За запуск піротехніки жінку мали б оштрафувати, однак зваживши на обставини злочину та сімейний стан порушниці, суд обмежився усним попередженням.

Зазначимо, що самі правоохоронці пояснюють, що рідко складають протоколи за такі адмінпорушення, оскільки часто петарди кидають діти (і у таких випадках поліція їм робить зауваження), або ж немає свідків, які можуть розповісти детальніше про порушення.

Однак цю жінку згодом таки оштрафували, хоч і за трішки інше порушення: наступного дня після запуску салюту правоохоронці виявили, що вона також торгує піротехнікою. Цю справу передали до того ж Червоноградського міського суду, але розглядав її інший суддя. У підсумку за торгівлю піротехнікою жінку оштрафували на 595 грн, вилучивши у неї 40 петард, 50 салютів, 50 бенгальських вогнів, дві римські свічки та два метелики (усе це згодом мають знищити).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.