Стислий огляд подій

В приміщенні Благодійного фонду «Карітас»-Сокаль відбулась зустріч з мешканцями Сокальського району з вадами слуху

В приміщенні Благодійного фонду «Карітас»-Сокаль відбулась зустріч з мешканцями Сокальського району з вадами слуху. На заході були присутні заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, заступник начальника управління соціального захисту населення Галина Ложовська, начальник Сокальського відділу обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області Ярослава Олейнікова.

Зустріч проводив голова Львівської обласної організації українського товариства глухих Володимир Балдига. Присутні обговорили основні проблеми громадян із порушенням слуху, необхідність створення безбар’єрного середовища для осіб із особливими потребами та подолання інформаційного вакууму, в якому вони перебувають.

Заступник голови райради Василь Бойко відзначив, що районна влада завжди розуміє потреби людей з інвалідністю і готова прийти їм на допомогу: «Сокальська районна рада не стоїть осторонь проблем неповносправних. Районні депутати щороку приймають низку соціальних програм, які спрямовані на допомогу потребуючим громадянам Сокальщини, зокрема і людям з особливими потребами. Окрім того, районна рада та  місцеві спонсори відгукнулись на пропозицію керівника Львівської обласної організації українського товариства глухих та підготували продуктові набори, які сьогодні стануть для Вас приємною несподіванкою

Василь Бойко побажав присутнім сили духу, оптимізму, віри у майбутнє та вручив їм подарунки з нагоди Міжнародного дня глухих.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *