Стислий огляд подій

Учасників програми «Академія перших можливостей» нагородили сертифікатами за успішне проходження стажування

У них є можливість працевлаштуватися як у ЛОВА, так і в Яворівську РВА.

В межах проєкту «Академія перших можливостей» дві групи студентів проходили стажування у Львівській ОВА та Яворівській РВА. Сьогодні, 28 червня, заступниця керівниці апарату Оксана Томашук нагородила стажерів сертифікатами про успішне завершення навчання та подякувала їм за спільну плідну роботу.

«Дякуємо вам за вашу активність, бажання вчитися і навчати. Ми не лише ділилися досвідом, а й черпали його від вас. Бо серед вас є ті, чиї знання в своїй роботі ми також використовували.  Ми завжди раді бачити активних та амбітних молодих людей у стінах ЛОДА. Ці двері для вас відкриті. І ми не прощаємося з вами,  ми кажемо: «До побачення!», бо віримо, що ви обов’язково повернетеся сюди з новими ідеями чи на працевлаштування», – зазначила вона.

За результатами програми 8 студентів успішно завершили стажування у Львівській ОВА за напрямом «проєктний менеджмент», де вони мали змогу представити свій проєкт, захистити його та застосувати свої знання на практиці у тих структурних підрозділах, в які були скеровані.

Водночас 8 студентів, які проходили стажування у Яворівській РВА, не лише мали змогу показати свою ефективність у структурних підрозділах організації, а й були залученні до написання стратегії Яворівської громади, відвідали з навчальним візитом ЛОВА. Тут їм запропонували продовжити співпрацю із відділом молодіжної політики. Окрім цього, у кількох стажерів програми є можливість працевлаштуватися як у ЛОВА, так і в Яворівській РДА.

Нагадаємо, проєкт «Академія перших можливостей» реалізовують за ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького. Програму планують розширити і на інші райони Львівської області.

До слова, нещодавно ЛОВА розпочала новий набір стажерів. Відтак три департаменти шукають активних та креативних людей, які б хотіли спробувати свої сили у певному напрямі.

Голос Сокальщини на GoogleNews