Стислий огляд подій

З 1 січня 2021 року підключення до цифрової платформи «Соціальна громада» буде для органів місцевого самоврядування безкоштовним

Для більшості мешканців віддалених населених пунктів актуальним стало питання отримання адміністративних послуг. Допоможе у цьому програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»

«Соціальна громада» — це клієнт-серверний web-додаток, розроблений з метою наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців територіальних громад.

Сервіс об’єднає в єдиному інформаційному середовищі фронт-офіси прийому документів від населення в громадах з бек-офісом в органі соцзахисту, де приймається рішення про надання адміністративної послуги соціального характеру.

У системі буде створюватися «електронна» справа заявника. За один робочий день файл передається до органів соціального захисту населення райдержадміністрацій. Фахівець самостійно заповнює в електронній формі заяву та декларацію. Розробники вважають, що це дозволяє уникнути помилок при заповненні документів заявником.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.