Головна / Стислий огляд подій / З 26 березня в районі розпочалась профілактична акція Дні профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання

З 26 березня в районі розпочалась профілактична акція Дні профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання

 З 26 березня по 20 квітня 2018 року у Львівській області і на Сокальщині зокрема, проходить акція «Дні профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання». Її мета – підвищити рівень обізнаності населення щодо глобальної епідемії туберкульозу та розповісти про способи її профілактики та лікування.

На Сокальщині, за даними позаштатного лікаря фтизіатра Михайла Омеляша, у 2017 році захворіли на туберкульоз 66 людей, з них 6 дітей. У 2016 році  – 57 чоловік. Із запущеними формами виявлено минулого року 23 людини.

Спочатку захворювання протікає приховано і людина досить часто не звертає увагу на тривале нездужання або ж намагається лікувати застуду чи кашель самостійно. Тоді лікування такого пацієнта триває довше і вимагає значних зусиль. Натомість раннє виявлення хвороби  – запорука успішного одужання, запевняють медики і наголошують, що загалом туберкульоз є виліковним, при умові суворого дотримання режиму лікування і всіх рекомендації лікаря.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!