Стислий огляд подій

З Дрогобиччини на Луганщину передали харчові продукти для ЗСУ

5 серпня з Дрогобиччини на Луганщину передали гуманітарну допомогу для бійців ЗСУ. А також і для цивільного населення, яке зараз мешкає у східних частинах України у непростих умовах.

З представниками Сіверськодонецької районної державної адміністрації зустрівся перший заступник начальника Дрогобицької районної військової адміністрації – Роман Шлярп та разом зі службовцями Дрогобицької РВА передали  харчові продукти та інші необхідні речі на лінію фронту для ЗСУ. Водночас перший заступник начальника Дрогобицької РВА зазначив, що у Дрогобицькому району зараз мешкає частина ВПО саме із Луганської та Донецької області, відтак взаємна допомога всім необхідним, зможе суттєво посилити зв’язки та гуртуватись задля перемоги.

Голова  Сіверськодонецької районної державної адміністрації – Роман Власенко розповів про плани щодо створення хабів та центрів підтримки для внутрішньо переміщених українців у різних частинах України.

«Створення центрів підтримки для ВПО – важлива складова. Сподіваємось, що згодом за нашим прикладом такі центри з’являтимуться в інших областях країни»,– зазначив Роман Власенко.

Нагадаємо, що  Сіверськодонецька районна державна  адміністрація   географічно зараз функціонує у місті Дніпрі, а робота зосереджена на тих територіях України, які підконтрольні українській владі.

Голос Сокальщини на GoogleNews