Стислий огляд подій

З початку року на території Сокальського району виникло 35 пожеж з них 9 у екосистемах

До мешканців Сокальщини звертаються рятувальники районного сектору Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій, які закликають оберігати довкілля разом! Адже спалювання сухої рослинності чи її залишків, соломи, стерні та опалого листя це втрата найбільш родючого поверхневого шару ґрунту, згоряє не лише рослинна органіка, а й гумус.

Разом із сухою рослинністю може згоряти і сміття, а це пластикові пляшки та пакети, що призводить до онкологічних захворювань; виникнення небезпеки лісових і торф’яних пожеж, що може привести до займання будинків, машин, лінії електропередач, газопроводів із фатальними наслідками; при спалюванні сухої рослинності чи її залишків знищуються безхребетні тварини, гинуть гнізда із кладками птахів. Знищується насіння, пошкоджуються кора та гілки рослин, які ростуть поруч з місцем спалювання.

З настанням теплої погоди, а особливо вихідних до рятувальників надходило чимало дзвінків, в яких сокальчани повідомляли про загоряння на відкритих територіях – розповів радіо «Сокаль» начальник районного сектору ГУ Держслужби з надзвичайних ситуацій у Льв області Олег Тимчак, який додав, що з початку року в районі зафіксовано 35 пожеж, 9 з яких сталися у екосистемах.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.