Стислий огляд подій

На Сокальщині за бюджетні кошти вже оздоровлено майже 300 дітей пільгових категорій

26 червня відбулося засідання Координаційної ради з питань дітей, яке провів голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко. Присутні обговорили питання про оздоровлення дітей пільгових категорій влітку 2019 року та про роботу КНП СРРЛО «Сокальської ЦРЛ» щодо санаторного лікування дітей-інвалідів та про стан проходження медичних оглядів дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування і їх санаторно-курортного лікування.

За інформацією управління соціального захисту населення влітку 2019 року 14 дітей пільгових категорій району відпочили в МДЦ «Артек» та УДЦ «Молода гвардія». За кошти обласного бюджету скеровано на оздоровлення та відпочинок 25 дітей пільгових категорій району. На виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей учасників АТО з районного бюджету виділено 150 тис. гривень на закупівлю путівок для дітей учасників бойових дій (АТО) в ОЛК «Ровесник».

Також, з 3 по 16 червня на території району функціонувало 9 мовних літніх таборів з денним перебуванням, в яких оздоровились 250 дітей (діти соціально незахищених категорій – 101, обдаровані та талановиті діти – 149).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.