Стислий огляд подій

За останні 2,5 місяці у Львові демонтували 808 рекламних конструкцій

Рекламних конструкцій у Львові стає менше. За останні 2,5 місяці (грудень-лютий) по місту демонтували 808 рекламних конструкцій, що були розміщені незаконно, або термін дії дозволів на розміщення яких завершився і не був продовжений. З них 149 конструкцій – це зовнішня світлова реклама та вивіски. Про це повідомили в міському КП «Адміністративно-технічне управління».

Перед примусовим демонтажем власнику конструкції надсилається вимога її узаконити або добровільно демонтувати. Проте якщо підприємець не здійснює жодних кроків щодо узаконення чи демонтажу своєї конструкції, то працівники КП «Адміністративно-технічне управління» демонтують її примусово.

«Ми працюємо, щоб з кожним днем незаконної реклами у нашому місті ставало все менше. Для цього працівники підприємства проводять обстеження, роз’яснюють правила розміщення зовнішньої реклами та вивісок, скеровують вимоги, перевіряють їх виконання та, якщо усі попередні заходи не переконали підприємця діяти у межах закону, здійснюється демонтаж», – наголосила керівниця КП «Адміністративно-технічне управління» ЛМР Наталія Сеньків.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews