Стислий огляд подій

За кошти ЄС на Сокальщині відремонтують дорогу в Угринові

Голова районної ради Ігор Дацюк під час зустрічі з генеральним консулом України в м. Люблін Іваном Грицаком обговорили питання будівництва інфраструктури з української сторони на МПП "ДолгобичівУгринів". З огляду на політичну ситуацію в Україні, дата відкриття митного переходу поки що не визначена.

А під час засідання робочої групи йшла мова про реалізацію міжнародного гранту, результатом якого є поліпшення доступності та якості прикордонної інфраструктури автомобільних доріг другого етапу – перебудова другої ділянки районної дороги №3432L Грубешів-Крилів-Долгобичів  державний кордон та ремонт дороги в Угринові (вул. Зелена). Грант надається коштом Європейського інструменту сусідства і партнерства в межах Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013. Підсумком засідання є капітальний ремонт вулиці Зеленої в селі Угринів. Учасниками робочої групи були голова районної ради Ігор Дацюк, керуючий справами районної ради Любов Ребрина, Хоробрівський сільський голова Володимир Сава, віцестароста Грубешівського повіту Лєшек Червонка та начальник відділу розвитку промоцій та інтеграції Грубешівського повіту Павло Войцеховський.

Під час виїзної робочої наради з питань побудови прикордонної інфраструктури на території Хоробрівської сільської ради голова районної ради Ігор Дацюк, начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Сокальської РДА Мирослава Баралус, начальник відділу Держземагентства у Сокальському районі Степан Шевчук та Хоробрівський сільський голова Володимир Сава визначили конкретні подальші кроки щодо розвитку прикордонної інфраструктури.

Василь СОРОЧУК.       

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.