Головна / Стислий огляд подій / За вирощування наркотичних засобів – кримінальна відповідальність

За вирощування наркотичних засобів – кримінальна відповідальність

Як відомо, необізнаність із законом не звільняє від відповідальності. Саме тому, вважаю за свій обов'язок нагадати жителям Сокальщини норми закону та застерегти від необачних дій.

Повідомляю, що відповідно до вимог чинного законодавства недопустимі висівання та вирощування маку чи конопель. У разі, якщо цю вимогу буде порушено, настає адміністративна або кримінальна відповідальність за незаконні посіви та вирощування снотворного маку чи конопель.

Згідно зі ст. 1062 КУпАП незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості до ста рослин чи конопель у кількості до десяти рослин тягнуть за собою накладення штрафу від вісімнадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (306-1700 грн.) з конфіскацією незаконно вирощуваних наркотиковмісних рослин.

Незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від ста до п'ятисот рослин чи конопель у кількості від десяти до п'ятдесяти рослин караються штрафом від ста до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700-8500 грн.) або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох
років (ч. 1 ст. 310 Кримінального кодексу України).

Станом на 24 липня 2014 року слідчим відділенням Сокальського РВ ГУ МВС України у Львівській області розпочато сім кримінальних проваджень, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 310 КК України. Водночас встановлено, що порушниками вказаних вимог законодавства в основному є пенсіонери та особи похилого віку, а найбільш поширеним місцем висівання – присадибні ділянки та городи в сільській місцевості.

Шановні жителі району, попереджую вас про недопустимість порушення зазначених вище норм та сподіваюсь, що наведена інформація застереже вас від вчинення таких порушень.

Георгій НЕКРИЛОВ,прокурор району.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

8 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!