Головна / Стислий огляд подій / Про замовлення групи в Києві і інших містах України

Про замовлення групи в Києві і інших містах України

Перед замовленням музичного колективу на якийсь захід, варто було б заздалегідь визначитися: а чи потрібна музика такого штибу на дану подію? Які колективи запрошувати? Раптом вам до вподоби виступ сольною вокалістки з лірикою, а гостям хочеться, щоб їх розважав цілий балет з піснями і власним шоу? Увагу варто приділити кавер-групах, яких існує чимало.

Кавер-групою називають музичної колектив, який виконує композиції, вже виконані іншими колективами. Наприклад, за допомогою ансамблю можна почути старі народні пісні у живому виконанні, так як знайти колектив, що спеціалізується на даній тематиці в наші дні неймовірно складно. Ще одним плюсом сучасних кавер-груп є їх технічна оснащеність. За допомогою техніки багато хто добре відомі і улюблені пісні можна почути в новому звучанні, що іноді може бути нітрохи не гірше оригіналу.

Не варто думати, що грати пісні інших колективів погано, адже багато груп, які мають зараз статус культових і прославлених, починали саме з каверів на які-небудь відомі пісні свого часу. Кавер-групи можуть переродитися в колективи, що грають свій репертуар, а хтось продовжує працювати в тому ж напрямку, що і принесло їм славу і популярність.

Якщо ви хочете запросити музикантів на корпоратив, шукайте київські кавер-групи по посиланню http://orchestra-music.com.ua/cover-group.html, на сайті Співдружності Київських Музикантів. Ці виконавці легко можуть грати і з музикантами світового класу, давати виступу на грандіозних концертах, змагаючись у кількості овацій з іменитими виконавцями. Старі, вже знайомі пісні для багатьох слухачів завжди хороші.

Однак не варто думати, що музиканти орієнтовані на старі пісні. При замовленні такої групи на свято або весілля ви завжди можете особисто обговорити репертуар. За вашим бажанням колллектів зіграє і пісні наших днів. Важливо розуміти, що який-небудь хіт з радіо не звучатиме так само, адже кожна кавер-група прагне зіграти його по-своєму.

Плюси таких колективів незаперечно: вартість їх виступи менше, ніж вартість виступу небудь зірки; репертуар набагато багатша; спілкування з публікою і орієнтація на слухача. Для кавер-груп важливо порадувати слухача своєю роботою, а не просто надати матеріал.

Кращі музичні ансамблі шукайте на сайті www.orchestra-music.com.ua. Київ порадував замовників достатком артистів для урочистостей і заходів будь-якого рівня.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

8 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!