Головна / Стислий огляд подій / Жінки – завжди мироносиці

Жінки – завжди мироносиці

Цьогорічний травень видався щедрим на святкування. 5 травня ми святкували Воскресін­ня Христове – свято радості, віри, надії, свято перемоги добра над злом і смертю. В один святковий гомін злилися дзвони святої Софії і святого Юрія, у повній славі заблищали Київ і наш славний Львів, задзвонили дзвони по всій Україні.

З великою повагою, шаною до своїх найрідні­ших, наймиліших, найдобріших матерів ми зверталися у другу неділю травня. А на­ступна – 19 травня – за церковним календарем День жінок-мироносиць.

Ось і ми, жителі Угнова, почули гарні вітання на адресу матерів, жінок, бабусь. У Народному домі аматори сцени під керівництвом худож­нього керівника Г. Горячої поставили виставу Коломійця «Фараони». Глядачі з цікавістю спос­терігали за героями вистави Тараном, Аристар­хом, Оверком, Ониськом, Корнієм, які зуміли і тісто місити, і зозулясту курку, яка не несеться, поскубти, і маленьку дитинку поколисати, і одяг для дітей пошити. Не поступилися перед чолові­ками і жінки – бухгалтерка Ганна, Одарка, Уляна, головиха Устимівна, показали високу майстер­ність у керівництві чоловіками, які були змушені виконувати їх вказівки. Вдало зіграли ролі В. Музика, В. Горячий, А. Марків, А. Крамаров, І. Жук, а також наші чарівні жінки-мироносиці С. Осміловська, М. Галадій. Н. Дроцик, Н. Рибій та ін. Від імені жителів Угнова дякую їм за пода­роване нам свято; продовжуйте і надалі дарува­ти людям щасливі хвилини спілкування з мис­тецтвом.

Марія БІДА,
секретар Угнівського будівельного ліцею.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!