Стислий огляд подій

Жителі Лучиць на Сокальщині просять не закривати філію “Ощадбанку”

Ми, жителі Лучиць, просимо не закривати у нашому селі філію "Ощадбанку". Ця установа уже багато років знаходиться у центрі села в приміщенні сільської ради. І усім було зручно та вигідно, а найбільше пенсіонерам, які мали змогу на місці взяти гроші чи оплатити за комунальні послуги. До того ж працювала вона за зручним графіком  та й працівниця – наша односельчанка Галина Семенюк  завжди з добрим словом та усмішкою зустрічала кожного, хто переступав поріг цієї установи. Нещодавно нам повідомили, що філія у селі працює лише до кінця місяця, а опісля жителям села аби отримати пенсію чи зняти зарплату доведеться їхати в Тартаків чи Сокаль. Але з Лучиць до райцентру 25 кілометрів, і щоб добратися туди і повернутися потрібно майже день. До того ж автобуси курсують не часто.

Тож просимо керівництво "Ощадбанку" змилосердитися над літніми людьми, які уже не мають сил десь їздити, і залишити у Лучицях свою філію. Надіємось, що допоможе нам в цьому і районна влада.

Любов ЛАТИННИК, Ярослава МАМЧУР, Лілія СОСНА, Галина КОНОПАЦЬКА, Григорій ЄВЧУН, Світлана СВІНЦИЦЬКА  всього 216 підписів.

Голос Сокальщини на GoogleNews