Головна / Новини райдержадміністрації / Акцент – на вирішення проблем

Акцент – на вирішення проблем

4 листопада відбулося засідання Громадської ради Сокальської РДА, яке вела її голова Мар’яна Яремчук. На порядку денному було чотири питання. З першого: «Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу Сокальського району за 9 місяців 2013 року» доповіла начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості РДА Наталія Лагода. Вона детально ознайомила присутніх з економічними показниками, проаналізувала їх та зосередила увагу на окремих питаннях, які вплинули на роботу територіально-господарського комплексу.

Про реалізацію в районі пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою вів мову головний лікар КЗ СРР ЛО «Сокальська центральна районна лікарня» Роман Швед. Він зазначив, що в районі зареєстровано 18700 хворих на гіпертонію. І це не реальний показник хворих на цю недугу, оскільки чимало громадян, які мають високий тиск, легковажать і не звертаються до лікарів. За 9 місяців медики виписали хворим 7840 рецептів на отримання пільгових ліків. Цього недостатньо, бо скористатися медикаментами поки що змогли лише 15 відсотків хворих. У цьому напрямі потрібно вести серед населення активну роз’яснювальну та просвітницьку роботу, інформувати їх через ЗМІ, щоб якомога більше хворих на гіпертонічну хворобу зверталися до дільничних терапевтів, а в сільській місцевості – до лікарів амбулаторій та ФАП – щодо виписки рецептів, на які є державне відшкодування. На жаль, досі нема належної співпраці між закладами охорони здоров’я та аптечною мережею. Роман Швед також звернув увагу на інші наболілі проблеми щодо реалізації пі-лотного проекту та відповів на запитання присутніх.

Керівник апарату Сокальської РДА Марія Христинич розповіла про заходи, які проводитимуться у районі в листопаді, закликала членів Громадської ради бути активними та брати участь у відзначенні державних та релігійних свят.

Вчитель історії Сокальської СШ №3 Оксана Мащак прочитала доповідь «Європейська інтеграція – перспективи України», в якій зробила певні акценти, а саме на підході України до цієї події та перспективах її розвитку.

Любов ПУЗИЧ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen − two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!