Новини райдержадміністрації

На Сокальщині багатодітним сім’ям надаватимуть допомогу

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України “Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям від 13.03.2019 №250, відповідно до якої з 01.04.2019р. призначається допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Допомога на дітей надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною та виплачується щомісяця на третю і кожну наступну дитину до досягнення нею 6-річного віку.

У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статус багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.

Розмір допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях становить 1700 гривень щомісячно.

Для призначення допомоги до Управління соціального захисту населення потрібно звернутися протягом квітня – червня 2019 року за умови пред’явлення паспорта громадянина України, подається заява одного з батьків, з яким постійно проживає дитина, посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу) та посвідчення дитини з багатодітної сім`ї (з пред’явленням оригіналу); свідоцтв про народження дітей (з пред’явленням оригіналів).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.