Головна / Новини райдержадміністрації / Бухгалтерів району інформували в питаннях інспекції праці та пенсійного фонду

Бухгалтерів району інформували в питаннях інспекції праці та пенсійного фонду

10 жовтня, у вівторок, відбувся семінар бухгалтерів району, на яких слухалися питання що стосуються інспекції праці та пенсійного фонду.

Семінар розпочала начальник фінансового управління Сокальської РДА Галина Леонова. У ньому також взяли участь головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів головного управління Держпраці у Львівській області Наталія Климчук, заступник начальника Сокальського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області Ярослава Олейнікова.

Наталія Климчук розповіла про новий порядок державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю. Вона зазначила, що зокрема, запроваджуються нові підходи у стосунках держави та бізнесу, згідно з якими головними пріоритетами інспекторів праці визначені профілактична робота та консультування роботодавців.

Так, передбачено, що роботодавці можуть ініціювати проведення державними інспекторами регулярних інформаційно-роз’яснювальних кампаній щодо найбільш ефективних способів дотримання норм законодавства про працю, захисту і поновлення трудових прав працівників.

Запроваджується також можливість проведення за бажанням роботодавця так званого «аудиту» трудового законодавства, а заходи впливу застосовуватимуться лише у випадку, якщо роботодавець відмовляється усувати порушення законодавства про працю.

Водночас ухвалена постанова визначає ефективний механізм виявлення неоформлених працівників, що є черговим кроком Уряду у боротьбі за легалізацію доходів громадян та недобросовісних підприємців.

Заступник начальника Сокальського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області Ярослава Олейнікова розповіла що окрім змін у пенсійному законодавстві, відбулися також зміни у сплаті ЄСВ, нарахуванні лікарняних та декретних, а також у інших питаннях сфери загальнообов’язкового державного соцстрахування.

В ході семінару обговорювалися питання виконання бюджету за 9 місяців 2017 року, формування бюджету на 2018 рік, проведення пенсійної реформи.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

thirteen − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!