Новини райдержадміністрації

Cокальщину відвідала делегація із Томашівського повіту

14 травня 2018 р. Сокальський район відвідали закордонні партнери із Томашівського повіту. Делегацію приймали голова Сокальської районної ради Микола Пасько, заступник голови Василь Бойко, керуючий справами районної ради Любов Ребрина та головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед.

Закордонна делегація, у складі старости Томашівського повіту Яна Ковальчика, начальника відділу європейської інтеграції, економічного розвитку та промоції Юзефа Мариніча, представкика відділу організаційно-адміністративно-соціальних справ Станіслава Кєлиха, війта гміни Белжець Анджея Адамка, із керівництвом Сокальської районної ради обговорили деталі реалізації спільного медичного проекту в рамках програми “Польща-Білорусь-Україна 2017-2020 роки”.

У ході зустрічі, партнери визначили пріоритетні напрямки проекту “На допомогу. Підвищення доступності медичних послуг в надзвичайних ситуаціях через співпрацю служби екстренної медичної допомоги в прикордонному районі Польщі, Білорусі та України”, які потребують першочергової реалізації.

Начальник відділу європейської інтеграції, економічного розвитку та промоції Юзеф Мариніч також наголосив, що в рамках програми “Польща-Білорусь-Україна 2017-2020 роки” реалізуються також “м’які проекти”. “Конкурс триватиме з 1 серпня до 31 жовтня 2018 року. Співфінансування одного мікропроекту може становити від 20 000 до 60 000 євро, а тривалість проекту не може перевищувати 12 місяців” – зазначив Юзеф Мариніч.

Голова районної ради Микола Пасько, на закінчення зустрічі, подякував представникам Томашівського повіту за візит та наголосив, що реалізований медичний проект матиме неабияких успіх на теренах трьох країн-партнерів.

До слова.
6 травня 2018 у місті Лащув проходило повітове святкування “Дня Стражака”(рятувальника) та 110-річчя Добровільної рятувальної служби у м.Лащув. Делегація із Сокальщини, у складі заступника голови районної ради Василя Бойка та депутатів районної ради Василя Сорочука, Олега Солодяка та Богдана Краська, в рамках святкування, подякувала старості Томашівського повіту за реалізацію проекту “Підвищення ефективності транскордонної системи реагування на екологічні ризики: Томашів Любельський – Жовква – Сокаль” в рамках програми “Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 рр.”

Заступник голови районної ради, Василь Бойко вручив грамоти-подяки старості Томашівського повіту Яну Ковальчику, коменданту повітової стражі пожарної у Томашеві Любельському Анджею Мандзюку та бурмісту гміни Лащув Цезару Гергелю.

Cокальщину відвідала делегація із Томашівського повіту

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.