Новини райдержадміністрації

Дітям-сиротам на Сокальщині придбають житло

18 червня в Сокальській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з обстеження будинків/квартир для придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа у Сокальському районі.

Провів Комісію голова Сокальської РДА Роман Токай. Були запрошені голова районної ради Микола Пасько, представники громадських організацій, Жвирківський селищний голова та прийомна мати Г.Яцишин.

На Комісії було розглянуто 4 пропозиції, а саме: житлові квартири у м.Червоноград для придбання 2 дітям, позбавленим батьківського піклування та 1 особі з їх числа, які на даний час є вихованцями прийомної сім’ї Яцишин (1 сімейна група).

Члени Комісії проголосували та вирішили: службі у справах дітей Сокальської районної державної адміністрації підготувати та подати пакет документів по придбанні житлового об’єкту – трьохкімнатної квартири за адресою: вул.І.Мазепи,25/69, м.Червоноград Львівська область у службу у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації для розгляду на комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.