Новини райдержадміністрації

Сокальська райдержадміністрація не знайшла постачальників комп’ютерної техніки на відкритому конкурсі

25.10.2017 року та 01.11.2017 року на офіційному сайті електронної системи публічних закупівель PROZORRO було оголошено закупівлю комп’ютерної техніки для відділу надання адміністративних послуг у Сокальській РДА.

Відповідно до пункту 6.7 Положення про тендерний комітет Сокальської районної державної адміністрації для організації та проведення публічних закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти затвердженого розпорядженням голови Сокальської районної державної адміністрації від 14 лютого 2017 року №55 “Про створення тендерного комітету Сокальської районної державної адміністрації”:

– у разі якщо аукціон двічі було визнано таким, що не відбувся через відсутність учасників, замовником може бути укладено договір про закупівлю товарів, робіт та послуг без проведення аукціону.

У зв’язку з відсутністю пропозицій, аукціон визнаний таким, що не відбувся.

Враховуючи вищенаведене Сокальська райдержадміністрація пропонує фізичним особам-підприємцям надати свої пропозиції, щодо продажу комп’ютерної техніки та ознакування для Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації.

Пропозиції надати до 01.12.2017 року на адресу Сокальської РДА, м.Сокаль, вул.Шептицького, 26, контактний телефон – 7-20-41.

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.